10 patarimų, kaip geriau išgyventi tikėjimo metus

Dalyvauti šventosiose Mišiose, kur įvyksta susitikimas su Jėzumi.

Eiti išpažinties ir atsiverti gydančiai Dievo malonei. Išpažintis gydo praeities žaizdas ir teikia jėgų ateičiai.

Domėtis šventųjų gyvenimais. Šventieji iliustruoja, kaip gyventi krikščionišką gyvenimą, ir teikia didžiulę viltį.

Kasdien skaityti Šv. Raštą. Jis yra pirmutinis būdas pažinti Dievo Žodį ir pasakoja žmogaus išgelbėjimo istoriją.

Skaityti Vatikano II Susirinkimo dokumentus. Šis Susirinkimas suteikė gyvybės impulsą Bažnyčiai.

Studijuoti Katalikų Bažnyčios katekizmą. Jis apibendrina tikėjimą, maldą, sakramentus ir moralinį mokymą.

Savanoriauti Bažnyčios veikloje. Tikėjimo metai negali būti tik studijos ir apmąstymai. Tikėjimas turi tapti veiksmu.

Padėti stokojantiems. Tai būdas vargšo ar atstumtojo asmenyje sutikti Kristų.

Pakviesti į Mišias draugą bei paraginti klausytis Marijos radijo. Asmeniškas pakvietimas gali būti itin svarbus tam, kuris nutolo nuo tikėjimo arba Bažnyčios.

Įtraukti į kasdienybę Palaiminimus (Mato 5,3-12). Palaiminimų išmintis kviečia būti nuolankiu, kantriu, skaidriu, mylinčiu, atleidžiančiu ir laisvu.

Pagal Vatikano radiją