2012 m. Pastoracinė, ūkinė ir finansinė ataskaita

Parapijos teritorijoje gyvena apie 2300 žmonių, iš jų 2089 išpažįsta Katalikų tikėjimą.
Parapijoje veikia Caritas (5 savanoriai), vad. Vida Varanauskienė;
Gyvasis Rožinis, vienijantis 100 narių, vadovė Aldona Kizalavičienė;
Bažnyčioje darbuojasi valytoja Virginija Lukoševičienė ir zakristijonas Vytautas Kazlauskas. Pamaldose gieda suaugusių ir jaunimo chorai, vad. vargonininkė Roma Ruočkienė. Veikia katechetiniai būreliai: pasiruošimas I Komunijai ir Sutvirtinimui, vad. katechetė Irena Skulščienė. Septynios maldos grupelės dalyvauja programoje „Kodėl vadinamės katalikais?“ Lektoriaus tarnystę atlieka Eugenija Rimšienė, Nijolė Černevičiūtė ir Zita Lukoševičiūtė. Parapijoje leidžiamas laikraštis „Jiezno parapijos žinios“, veikia parapijos internetinis puslapis www.jieznoparapija.lt

2012 m. pastoracinė veikla
Pakrikštyta – 34;
Priėmė I Komuniją – 17;
Sutvirtinimą – 7;
Palaimintos 8 Santuokos;
Suteiktas Ligonio patepimas – 28;
Katalikiškai palaidoti – 37;
Šventėme šv. Jono Krikštytojo gimimo (06.24), šv. Roko (08.19) ir šv. arkang. Mykolo (09.30) atlaidus.
Organizavome maldingas keliones į Marijampolę ir Pivašiūnus, vaikams vasaros stovyklą „Nemarus mirtingasis“.
Minint prelato J. Maironio 150 gimimo metines, bažnyčioje nuskambėjo Kauno Valstybinio choro XVII Pažaislio muzikos festivalis.
Advento ir Gavėnios metu šventėme SUSITAIKINIMO pamaldas.

2012 m. ūkinė veikla
Restauravome senas žvakides, kuriomis papuošėme atsuktą altorių.
Užbaigėm remontuoti bažnyčios sienų panelę.
Suremontavome bažnyčios lauko balkoną.
Bendradarbiaudami su Prienų rajono savivaldybe, Kaimo plėtros fondo lėšomis pakeitėme bažnyčios dalį langų bei centrines duris.
Remontavome bažnyčios grindis – keitėme suskilusias plyteles, užglaistėme tarpus.
Restauravome liturgines knygas (Mišiolą ir ABC skaitinių knygą).
Įsigijome elektrinius vargonėlius.
Nupirkome parapijos reikmėms namą. Jame pastatėme kaminą, nupirkome krosnelę. Sekmadieniais vyksta katechetiniai užsiėmimai...

2012 m. Finansinė veikla

Visuotinės Bažnyčios rinkliavos
(Šv. Žemei, Popiežiui, Misijoms) 520 Lt;
Kitos išlaidos 757 Lt;
2012 m. išlaidos 116182,81 Lt.
Likutis 2013 m. sausio 1 d. – 20012,72 Lt.
Nuoširdžiai dėkoju visiems už buvimą kartu, už vienybę maldoje, už palaikymą ir aukas.

2013 m. planai:
Kaišiadorių vyskupas Jonas Ivanauskas vizituos Jiezno parapiją. Balandžio 29 d. darbinė vizitacija, gegužės 12 d. – šventinė, kurios metu Vyskupas teiks Sutvirtinimo sakramentomentą. Pasiruošti ir priimti Ganytoją;
Švenčiant Tikėjimo metus, organizuoti katechezes, Švč. Sakramento adoracijas, atlaidus, vaikams vasaros stovyklą, jaunimui sudaryti sąlygas dalyvauti LJD. Organizuoti kelionę į Pivašiūnus, kuomet bus švenčiama 25 metų Švč. M. Marijos paveikslo vainikavimo popiežiškomis karūnomis iškilmė.
Kapitališkai sutvirtinti bažnyčios bokšto kryžių;
Naujai įrengti bažnyčios žaibosaugą;
Ieškoti rėmėjų pakeisti likusius bažnyčios langus;
Įsigytą namą pritaikyti bendruomenės poreikiams.
Parapijos namų ūkinį pastatą pritaikyti Carito reikmėms.

Tad toliau prašau remti savo bažnyčią (metinė vardinė auka išlieka 50 Lt). Dirbančių prašau savo 2 proc. GPM dalimi prisidėti prie parapijos veiklos.

klebonas