Piligrimų aplankyti ir praturtinti

Rugpjūčio 9 dieną į Jiezną užsuko grupelė vedinų Šventosios Šeimos sesių vienuolių jaunų piligrimų. Juos mielai priėmė Jiezno gimnazija – apgyvendino ir suteikė nakvynę. Parapijiečiai sunešė vaišių, kas bulvių, kas sūrį, kas medaus, kas skyrė pinigėlių. Rūta Paltanavičienė iš atneštų bei savo gėrybių pagamino bei pavaišino svečius pietumis.
Vakare jaunimėlis sugužėjo į Jiezno bažnyčią, kur buvo švenčiamos šv. Mišios. Pritariant gitarom, bažnyčios skliautais skambėjo giesmės. Po pamaldų piligrimai, kaip padėką jiezniečiams už priėmimą, sugiedojo laiminimo giesmę bei padovanojo spektakliuką. Nors bažnyčioje užgeso žvakės ir šviesos, parapijiečiai su piligrimais dar šnekučiavosi šventoriuje...
Teatlygina gerasis Dievas visiems, kurie savo meile ir auka padėjo priimti maldininkus, o piligrimus telydi Viešpaties malonė.

-jž-