Jiezno bažnyčia turi naują Krikšto Šaltinį

Liepos 18 d. 12 val. šv. Mišiose klebonas kun. Rolandas Bičkauskas palaimino Vytauto Guso sukurtą ir pagamintą Krikštyklą. Krikšto šaltinis pats atskleidžia savo reikšmę: čia atsiveria tikinčiųjų ausys Dievo žodžiui išgirsti, čia Kristaus šviesos apšviestos jų akys nugali nuodėmės tamsybes, čia jų širdys, paklusdamos Viešpačiui, tvirtai atsižada Šėtono ir jo darbų.
Krikštykla būtina kiekvienoje parapijinėje bažnyčioje. Jiezno bažnyčioje senoji krikštykla neišlikusi, o iki šios dienos krikšto vanduo buvo laikomas laikiname inde.
Naujos Krikštyklos vandeniu buvo nuplauti trys vaikai. Parapijiečių gretas papildė: Teresė Gabija, Nerijus Juozas ir Evaldas, kuriems meldėme tikėjimo malonės.

Po Eucharistijos, parapijos tarybos nariai Eugenija Rimšienė, Virginija Lukoševičienė, Kęstas Keršulis ir klebonas kun. Rolandas Bičkauskas aplankė pasiligojusį Vytautą Gusą.
„Norėčiau dar daug ką padaryti bažnyčiai, kad tik Dievas sveikatos suteiktų...“ – kalbėjo Vytautas.
Melskime gerąjį Dievą, užtariant šv. Rokui, Vytautui Gusui sveikatos.
Be Krikštyklos, Vytautas Gusas Jiezno bažnyčiai yra pagaminęs liturginius baldus – kėdes, Velykinei žvakei stovą (žvakidę), restauravęs tabernakulius.