Jiezno parapijos laikraštis
švenčia dešimtmetį

Gruodžio 27 d. įamžinant Lietuvos vardo tūkstantmetį buvo paminėtas ir laikraščio „Jiezno parapijos žinios“ dešimtmetis. Jiezno kultūros ir laisvalaikio centre ilgametė parapijos laikraščio bendradarbė Eugenija Rimšienė trumpai priminė laikraščio istoriją, o Jiezno parapijos klebonas kun. Rolandas padėkojo rašantiems, skaitantiems, remiantiems, platinantiems laikraštį. Skulptoriaus Andriaus Lik medinius angelus jis įteikė laikraščio įkūrėjui kun. Gintautui Jančiauskui, bendradarbiams - Vytautui Kuzmickui ir Eugenijai Rimšienei, leidėjui UAB „AIPEK“, Jiezno paštui už pagalbą pasiekiant skaitytoją ir JE Kaišiadorių vyskupui už dvasinę globą.

Pabaigoje vyskupas Juozapas Matulaitis dėkojo visiems už šventę ir, linkėdamas santarvės, meilės ir kūrybingų naujų metų, visus palaimino.