Jiezno Karaliai
Karališkoje rezidencijoje

Šiais metais Kalėdų Žvaigždė nuvedė Jiezno tris karalius ir jų palydą ne vien į Jiezno, bet ir į Birštono bažnyčią. Pagarbinę užgimusį kūdikėlį Jėzų, padėję Jam savo dovanas, pagiedoję kalėdinių giesmių, Karaliai pasveikino gausiai susirinkusius maldininkus. Tikinčiųjų šiltai priimti, mons. J. Dalinevičiaus dosniai apdovanoti, Karaliai su savo palyda aplankė Karališką rezidenciją. Šv. Roko koplyčioje rezidencijos gyventojams, darbuotojams ir svečiams atliko savo programą, apžiūrėjo kulinarinio paveldo muziejų, kitas vietas, skirtas senjorams gyventi pilnavertį gyvenimą.
Vėliau Carito bendruomenės namuose su dainomis, vaišėmis, dovanomis Karalių laukė Birštono „Bočiai“.
Karaliai dėkingi Dievui už sveikatą, klebonui kun. Rolandui už palaiminimą, jiezniečiui G. Švenčioniui už įsijungimą į jų gretas, ŽŪB „Nemunas“ vadovui A. Šidlauskui už transportą, Jiezno miesto bendruomenės pirmininkui V. Šiupšinskui už paramą, birštoniečiams už šiltą priėmimą.